Dnes je Sobota 05.12.2020 Meniny má Oto, zajtra Mikuláš  |  inzercia - kontakt
 
 
Prezeranie v inzerátoch
zobraziť DOPYT zobraziť PONUKU
« Späť
PONUKA - netriedený výpis 
 • 05.12.2020
  Práca na doma s bylinkami pre mamičky na materskej dovolenke, dôchodcov, nezamestnaných, študentov VŠ. Alebo si chceš popri práci privyrobiť? Ak veríte bylinkám a dávate prednosť alternatívnej medicíne bez chemikálií, tak ste správny čas na správnom mieste. Nehľadáme predajcov, všetka práca z domu cez internet. Všetko Vás naučíme aj ako pracovať cez internet. Nikam cestovať nemusíte školenia prostredníctvom internetu. Jedná sa o českú firmu, ktorá pôsobí na trhu už 9 rokov. Požadujeme pripojenie na internet, Skype a ochotu venovať sa práci, vek minimálne 18rokov. V prípade záujmu poprosím ozvať sa prostredníctvom e-mailu a ja vám poskytnem bližšie informácie ohľadom našej firmy.
   
  Cena dohodou
 • 05.12.2020
  Z linie matky i otce - výborné vyrovnané povahy, skvělí rodinní psi i s vlohami pro sport i pasení. Naši briardi jsou vychováváni v rodinném prostředí, jsou zvyklí na ruch města, prostředí farmy, od prvních dnů života cestují vždy s námi. Veterinární atesty na dědičné nemoci negativní již 6 generací. Štěňátka jsou pod pečlivou lékařskou kontrolou, jsou pravidelně odčervována, očkována a čipovaná. V rodinném prostředí se věnujeme od prvních dnů vtiskávání návyků hygieny, socializaci na prostředí, kontakty s lidmi, hry dětí. Naše štěňata s dospělými psy znají i prostředí farmy a jsou zvyklá na přítomnost hospodářských zvířat. Rádi uvítáme ve svých řadách zájemce i o další výcvik a výstavní dění, budeme velmi potěšeni i za příjemné rodinné prostředí pro naše mladé briardíky. Po celý život poskytujeme našim odchovům a jejich majitelům pomoc s výchovou, péčí a výcvikem. Pořádáme setkání a výcvikové kurzy, stejně tak společné dovolené v příjemném a zdravém prostředí českých hor. Cena vždy dohodou. web: www.nadina-sis.com
   
  Cena dohodou
 • 04.12.2020
  Ponúkame vypratávanie bytov, búranie garáží, krovov, demontáž umakartového jadra, obíjanie omietok, škrabanie starých náterov, demontáž sadrokartónových stropov a búracie práce podobného charakteru. Neváhajte nás kontaktovať 7 dní v týždni.
   
  Cena dohodou
 • 04.12.2020
  Ponúkame Vám dlhoročné skúsenosti vo vypratávaní bytov, domov, garáží a pivníc, odvoz starých postelí, pohoviek, skríň, elektra, búracie práce, odvoz stavebnej sute, čistenie pozemkov, viníc, dovoz stavebného materiálu v BA a TT kraji. Pracujeme 7.dní v týždni.
   
  Cena dohodou
 • 03.12.2020
  Altány, jenž mají nepochybně vlastní charakter. V případě, že nejste příznivci kompromisů a zastírání, pak jsou právě tyto altány vytvořené přímo pro Vás. Pevná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich altánů výrazně patrná. Jedinečný design bude výbornou vizitkou Vaší zahrady mezi sousedy a známými. Nikdo neprojde lhostejně okolo těchto staveb. Více informací: http://www.levnealtany.cz Cena: od 1200 Eur. Tel.: +420 732 48 06 57. E-mail: levnealtany@seznam.cz
   
  1.200,00 €
 • 03.12.2020
  Ponúkame búracie a demolačné práce, búranie garáží, domov, stodôl, búranie umakartového jadra +odvoz, obíjanie dlažby a obkladov, podláh, odvoz stavebnej sute. Obhliadky sú bezplatné.
   
  Cena dohodou
 • 02.12.2020
  Vypratávame byty, domy, garáže, kancelárie, stodoly, odvezieme a zlikvidujeme poškodený nábytok. Pôsobíme v celom BA kraji.
   
  Cena dohodou
 • 01.12.2020
  Ponúkame búracie a demolačné práce, búranie garáží, domov, stodôl, búranie umakartového jadra +odvoz, obíjanie dlažby a obkladov, podláh, odvoz stavebnej sute. Obhliadky sú bezplatné. V prípade záujmu nás kontaktujte.
   
  Cena dohodou